Od 23 do 25 października 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się XII Targi Hydrauliki, Pneumatykii Mechatroniki HaPeS 2018. W tym roku odwiedziło je niemal 2000 zwiedzających.

Wystawcy targów zaprezentowali innowacyjne osiągnięcia polskich i zagranicznych firm z dziedziny systemów oraz napędów hydraulicznych i pneumatycznych, technik pomiarowych, sterowników i systemów automatycznych. Ta specjalistyczna ekspozycja, cieszy się zainteresowaniem ze strony krajowych i zagranicznych profesjonalistów szukających rozwiązań technologicznych oraz nowych partnerów biznesowych.

Podczas tegorocznej edycji odbyły się m.in. międzynarodowa konferencja pt. "Jak sprzedać polskie produkty na rynkach eksportowych?", którą zorganizował portal IndustryStock.pl. To wyjątkowe wydarzenie skupiło doborowe grono osób zaangażowanych w procesy internacjonalizacji polskich produktów, know-how oraz polskiej gospodarki - menadżerów, przedsiębiorców, przedstawicieli biznesu z terenu całego kraju. Kierownictwo naukowe nad konferencją sprawował dr Jerzy Tuszyński. Miesięcznik Naukowo-Techniczny „Napędy i Sterowanie” oraz Korporacja Napędów I Sterowań Hydraulicznych I Pneumatycznych i SIMP- Sekcja Hydrauliki i Pneumatyki byli organizatorami Konferencji Naukowo-Technicznej „Przemysł 4.0”, nad którą patronat objęło m.in. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Konferencja skierowana była do branż związanych z automatyką przemysłową, zmierzających w kierunku Przemysłu 4.0. Celem wydarzenia było stworzenie platformy wymiany informacji o najnowocześniejszych rozwiązaniach dedykowanych tej branży przez sektor automatyki przemysłowej.

W ramach konkursu targowego „Innowacje” przyznane zostały nagrody dla najbardziej innowacyjnych produktów pokazanych na targach HaPeS. Miejsce pierwsze zajęła Firma Euro – Trak - Nysa za produkt: Zakuwarka przewodów hydraulicznych C1 – MINI przenośna, średnica zacisku 6-61mm, ciśnienie zacisku 720 bar. Drugie miejsce otrzymała nowa seria rozdzielaczy pneumatycznych LTE firmy CPP Prema Kielce. Natomiast miejsce trzecie zajęła firma PNEUMAT System za produkt siłownik PSC z metalowym zgarniaczem.

Świetna lokalizacja i wyjątkowo atrakcyjne położenie łączące Europę Wschodnią z Zachodnią sprawiają, że Targi HaPeS cieszą się popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą. Targi od wielu lat współpracują z Europejskim Komitetem Hydrauliki i Pneumatyki CETOP, Korporacją Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych i Politechniką Wrocławską.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij