Wytwarzanie przyrostowe (addytywne), potocznie zwane drukiem 3D, polega na wytwarzaniu trójwymiarowych, fizycznych obiektów na podstawie komputerowego modelu.

Aktualnie wytwarzanie przyrostowe wraz z wielowymiarową obróbką ubytkową (centra CNC) stało się jedną z głównych technologii wchodzących w skład koncepcji Przemysł 4.0, pozwalającej zapewnić elastyczność wytwarzania poprzez możliwość produkcji małoseryjnej spersonalizowanych i dopasowanych do potrzeb klienta produktów. W krajach zachodniej Europy, a także coraz częściej w Polsce, technologie przyrostowe są stosowane na porządku dziennym w działach utrzymania ruchu.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij