CadXpert, dystrybutor drukarek 3D Stratasys/MakerBot oraz Formlabs przygotował na końcówkę roku promocję, która zainteresuje wszystkich fanów nowinek technologicznych.

Od teraz do wybranych drukarek 3D firma CadXpert dodaje prezent: smartwatcha Samsung Gear S3 Frontier, deskorolkę elektryczną Kawasaki lub tablet Huawei M3. Promocja obowiązuje przy zakupie urządzeń MakerBot Replicator Z18, MakerBot Replicator+ działających w technologii FDM lub drukującej z żywic fotopolimerowych drukarki 3D Formlabs Form 2. Drukarki 3D MakerBot to niezawodne i solidne urządzenia do szybkiego prototypowania. Replicator+ został rygorystycznie przetestowany i wyposażony w ulepszone podzespoły, takie jak elastyczna platforma robocza, Smart Ekstruder+, duży kolorowy wyświetlacz LCD oraz wbudowany dysk o pojemności 1 GB. Replicator Z18 z kolei jest drukarką 3D o jednym z największych obszarów roboczych w tej klasie urządzeń. Drukarka 3D może wytwarzać obiekty o wymiarach: 305 x 305 x 457 mm. Natomiast Formlabs Form 2 - przedstawiciel technologii SLA - umożliwia druk z wysokością warstw 25 mikrometrów, co zapewnia wysoką precyzję druku skomplikowanych detali o oraz gładkość powierzchni.

Do każdej drukarki 3D zamówionej do 23 grudnia tego roku można wybrać sobie prezent.

Smartwatch Samsung Gear S3 Frontier – wygląda zupełnie jak elegancki, klasyczny zegarek na rękę, jednak po przekręceniu pokrętła otrzymujemy funkcje mobilnego urządzenia.

Huawei MediaPad M3 Lite 10 to sprawdzony tablet z możliwością dostępu do superszybkiego internetu LTE, dyskiem o pojemności 32 GB, wyświetlaczem o przekątnej 10.1” oraz kamerą główną 8 Mpx.

Do kupionej drukarki 3D możemy wybrać także hoverboard, czyli elektryczną deskorolkę Kawasaki Balance Scooter. Gratisy do zakupionej drukarki 3D mogą przydać się w najbliższym czasie, gdy mamy wiele okazji do wręczania prezentów.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij