Grupa ASTAT zaprasza na VII edycję Regionalnych Spotkań Inżynierów i Automatyków, organizowaną dnia 11 kwietnia 2019 r. w hotelu Scandic we Wrocławiu.

RSIiA po raz pierwszy zagości na Dolnym Śląsku, poprzednie edycje realizowane były w Chorzowie, Warszawie, Gdyni, Rzeszowie oraz dwukrotnie w Poznaniu, cieszyły się dużym zainteresowaniem i zgromadziły łącznie ponad 750 uczestników.

Wiodąca tematyka tegorocznego Spotkania to "Przemysł i procesy produkcyjne - optymalizacja i pomiary", formuła przewiduje:

- wykłady oraz case study - prelekcje przedstawicieli przemysłu, product managerów oraz branżystów
- stoiska tematyczne - prezentacje nowoczesnych rozwiązań i urządzeń, wsparcie doradców technicznych i dostawców;

W programie Spotkania m.in.:

- Zarządzanie Energetyczne jako sposób na optymalizację kosztów przedsiębiorstwa;

- Przyrządy kontrolno-pomiarowe dla służb utrzymania ruchu;

- Kontrola parametrów jakości energii elektrycznej w zakładzie przemysłowym;

- iERS Technologia optymalizująca zużycie energii silników o stałej prędkości pracy;

- Inwestycje i realizacje w regionie Dolnośląskim;

- Elementy układów pomiarowych i kompensacji mocy biernej w sieciach nn i SN;

- Bezpieczeństwo maszyn. 

Wydarzenie skierowane jest do automatyków, kierowników utrzymania ruchu, energetyków, dyrektorów technicznych, kierowników produkcji oraz konstruktorów z województwa dolnośląskiego oraz opolskiego, z lokalnych firm i zakładów produkcyjnych.

W jednym miejscu i czasie gromadzimy specjalistów i doradców technicznych, którzy w trakcie spotkania mogą wymieniać doświadczenia i dzielić się wiedzą.

Szczegółowe informacje na temat Spotkania, w tym dokładny program wykładów oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie: ASTAT

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij