Zapraszamy do Wisły w dniach 10 do 12 kwietnia 2019r. na konferencję pt.: Teoretyczne i praktyczne aspekty stosowania środków smarnych i eksploatacyjnych w przemyśle.

Zagadnienia związane z produkcją i eksploatacją środków smarnych w kontekście badań naukowych, ekonomiki przedsiębiorstwa, zmniejszenia awaryjności urządzeń i bezpieczeństwa pracy będą tematem konferencji „Teoretyczne i praktyczne aspekty stosowania środków smarnych i eksploatacyjnych” organizowanej już po raz trzynasty przez Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego. Podczas spotkania, które odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2019, zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia i rozwiązania w zakresie środków smarnych i mediów hydraulicznych, inżynierii smarowania, technik smarowniczych i przeciwkorozyjnych itp.

Konferencja adresowana jest do: użytkowników środków smarnych i eksploatacyjnych z branży m.in. górniczej, hutniczej, metalurgicznej, automotive itp., jak również producentów, dostawców i serwisantów środków smarnych, eksploatacyjnych i innych, z kraju i zagranicy.

Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz formularz zgłoszenia dostępne są pod adresem: www.cbidgp.pl/pl/konferencje

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij