W dniach 12-14 marca 2019 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się 3. edycja tego jedynego w Polsce wydarzenia, dedykowanego branży narzędziowo-przetwórczej.

Na sześć miesięcy przed rozpoczęciem targów, lista wystawców przedstawia się imponująco. Swój udział potwierdziło już kilkadziesiąt firm z Polski, Włoch, Niemiec oraz Austrii. Wśród nich są tacy potentaci, jak: A. MARCINIAK OT, AFM DEFUM, HTM OKUMA,  DEMATEC, DMG MORI POLSKA, ELWIK, EMUGE-FRANKEN TECHNIK, FANAR, GF MACHINING SOLITIONS, ROEHM POLSKA, INCOE INTERNATIONAL EUROPE, ITA, MB MICHAŁ RZEPKA, MEUSBURGER GEORG, FANUC, IHR SOLUTION-RANCO, KNARR, OSG POLAND, WADIM PLAST,  TRANSCORN, HITACHI, KIPP POLSKA, MAHR POLSKA, STAUBLI czy TECHPLAST.

Największym atutem imprezy jest szeroka oferta Wystawców, którzy zaprezentują swoje najnowsze produkty i usługi dla branży. Jeden z nich - firma FANUC w swojej ofercie przedstawi jednego z pięciu robotów pozwalających w pełni bezpieczną pracę człowieka z robotem. To rewolucja, która ma za zadanie poprawić bezpieczeństwo na halach produkcyjnych. Będzie to prawdziwa gratka dla fanów branżowych innowacji.

Zakres tematyczny 3. edycji targów jest bardzo szeroki. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, m.in. narzędziami do przetwórstwa tworzyw sztucznych, narzędziami skrawającymi do obróbki metali​, urządzeniami i materiałami do inżynierii odwrotnej​, przyrządami i urządzeniami kontrolno-pomiarowymi, specjalistyczne oprogramowania CAD/CAM/CAE​​ oraz automatyzacją i robotyzacją produkcji.

Nowością na Targach INNOFORM® będzie specjalna Strefa Usług Przemysłowych, gdzie firmy podwykonawcze będą mogły pozyskać nowe zlecenia. To właśnie dla nich przygotowane zostaną nowoczesne, modułowe stoiska, które pozwolą na efektywne zaprezentowanie pełnej oferty firmy.

Nie zabraknie również - popularnej wśród klientów - Giełdy Kooperacyjnej, która jest idealnym miejscem do podejmowania biznesowych rozmów i ich finalizacji. Za sprawą dwóch dotychczasowych edycji kontrakty pozyskało ponad dwustu przedsiębiorców.

Organizatorzy gwarantują najwyższy poziom organizacji tego wydarzenia i już dzisiaj zapraszają do udziału w Targach INNOFORM®, które odbędą się w dniach 12 – 14 marca 2019 r. w Bydgoszczy.

Więcej informacji na:

www.innoform.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij