Wykonuj dokładne pomiary prędkości powietrza, temperatury i wilgotności względnej!

Firma FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR) ogłosiła dzisiaj wprowadzenie do sprzedaży wielofunkcyjnego miernika środowiskowego EM54 do instalacji HVAC/R. Niezwykle precyzyjny EM54 jest doskonałym narzędziem do inspekcji przewodów wentylacyjnych, silników elektrycznych, wyposażenia termicznego i innych podzespołów instalacji w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. Wysokiej jakości, prosty w obsłudze miernik pomaga w szybkiej i dokładnej identyfikacji objawów przytkanych filtrów, wycieków ograniczających przepływ w przewodach oraz przeciążeń w instalacjach HVAC.

Wyposażony w zewnętrzny anemometr wiatraczkowy, umożliwiający wykonywanie szeregu wysokiej rozdzielczości pomiarów, miernik środowiskowy FLIR EM54 pozwala na szybką i precyzyjną kontrolę prędkości powietrza na wlotach i wylotach instalacji. Daje to możliwość łatwego kalkulowania przepływu powietrza oraz wydajnego rozwiązywania problemów.

Wbudowany w EM54 higrometr umożliwia identyfikację odchyleń od poziomów wilgotności wzglednej otoczenia, które mogą wywoływać niebezpieczne zakłócenia w obiektach produkcyjnych oraz powodować dyskomfort w domach i biurach. Dołączona do zestawu kontaktowa sonda temperatury typu K pozwala sprawdzać silniki elektryczne i podzespoły termiczne pod kątem prawidłowych temperatur pracy. EM54 oblicza również temperaturę termometru mokrego oraz wartość temperatury punktu rosy.

Miernik środowiskowy EM54 jest wyposażony w łatwy do odczytu, wielofunkcyjny wyświetlacz, funkcję zapisu MIN./MAKS./ŚR. wartości pomiaru oraz programowalną funkcję automatycznego wyłączania. To wytrzymałe, niezawodne i uniwersalne narzędzie diagnostyczne jest dodatkowo chronione trzyletnią ograniczoną gwarancją.

Dowiedz się więcej na stronie: FLIR.eu/EM54.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij