2-3 października 2019 r. w EXPO Kraków odbędą się unikatowe w skali Polski i Europy targi przemysłowe: 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
02.10.2019
Data zakończenia:
03.10.2019
Strona www:
https://www.mtc...

Jest to jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. Od pierwszej edycji prezentowane na targach rozwiązania techniczne pomagają spełniać coraz wyższe wymagania niezawodności i efektywności stawiane przed Służbami Utrzymania Ruchu w dobie IV rewolucji przemysłowej.

Na poprzedniej edycjiMiędzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance swoją ofertę zaprezentowało ponad 200 wystawców z całego świata, których odwiedziło 2600 profesjonalnych zwiedzających.

Równolegle do Targów Maintenace odbywać się będą Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynownia i Transportu Materiałów Sypkich Symas®.

Organizatorem TargówMAINTENANCE jest firma Targi w Krakowie Sp. z. o.o.

Targi odbędą się w EXPO Kraków

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij