Politechnika Śląska wraz z EMT-Systems zapraszają na pierwsze w Polsce studia MBA o profilu PRZEMYSŁ 4.0.

Projekt ten jest szansą na doskonalenie zaawansowanych umiejętności menedżerskich oraz pogłębianie wiedzy na temat najnowszych trendów w przemyśle.

Industry 4.0 stawia przed firmami technologicznymi nowe wyzwania i determinuje zmiany w działaniach kadry zarządzającej. Jak podkreśla prof. Janusz Kotowicz, studia MBA to realna inwestycja w wiedzę i unikatowe umiejętności, które służą do efektywnego zarządzania nowoczesnymi przedsiębiorstwami.

Część praktyczna studiów odbywa się w laboratoriach EMT-Systems. Idea Przemysłu 4.0 jest żywo obecna w ich działach, dzięki czemu uczestnicy szkoleń nigdy nie pozostają w tyle za szybko rozwijającą się technologią.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij