MOVIDA zaprasza na kolejną edycję spotkania FACTORIES TOUR, które odbędzie się w dniach 26-27-28 listopada 2019 roku.

Wyjątkowa formuła FACTORIES TOUR łączy w sobie część merytoryczną z praktyką. Prelekcje merytoryczne zostaną poparte konkretnymi przykładami podczas zwiedzania linii produkcyjnych.

Wśród zwiedzanych zakładów: RECARO, ABB, SITECH (grupa Volkswagen). To trzy nowoczesne fabryki znane z zaawansowanych systemów zarządzania oraz charakteryzujące się sprawdzonymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, zoptymalizowanymi procesami, różnorodnością systemów produkcyjnych i stosowanych narzędzi ich udoskonalania, co daje dodatkową szansę na znalezienie inspiracji oraz implementację sprawdzonych rozwiązań we własnych organizacjach.

Zwiedzanie poprowadzą wybitni praktycy o wieloletnim doświadczeniu. Po każdorazowym zwiedzaniu zaplanowana jest sesja pytań i odpowiedzi.

Wymianie doświadczeń i nawiązywaniu wielu nowych biznesowych kontaktów sprzyjać będą dodatkowo wspólne wieczory z grami integracyjnymi.

Więcej informacji na stronie: http://movida.com.pl/node/1849


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij