Kamera termowizyjna pomaga profesjonalnym użytkownikom skrócić czas diagnostyki i przyspieszyć naprawy.

Firma FLIR Systems, Inc. ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek kamery termowizyjnej FLIR TG267 dla elektryków, techników HVAC/R, inspektorów budowlanych i inżynierów-mechaników. Ten bogaty w funkcje dodatek do podstawowej linii produktów z serii TG oferuje zwiększoną czułość i rozdzielczość, co pomaga profesjonalistom znacznie skrócić czas diagnostyki i szybciej rozpocząć naprawy. 

Wszechstronny i wytrzymały model FLIR TG267 umożliwia profesjonalistom kontrolę sprzętu i identyfikację problemów z bezpiecznej odległości poprzez wizualizację gorących i zimnych punktów, które mogą wskazywać na poważniejsze problemy. Użytkownicy mogą rozwiązywać problemy z wadliwymi systemami od połączeń elektrycznych po awarie mechaniczne w zakresie temperatur od -25 do 380°C, a następnie dostarczać klientom raporty ze zdjęciami dokumentującymi naprawę. Model TG267 umożliwia dodatkowo pomiar styków za pomocą termopary z sondą typu K do odczytu temperatury.  

Kamera FLIR TG267 została zbudowana na podstawie detektora podczerwieni FLIR Lepton o rozdzielczości 160×120 i wyposażona w opatentowane algorytmy przetwarzania obrazu zapewniające najwyższą jakość obrazów. Opatentowana przez FLIR technologia Multi Spectral Dynamic Imaging (MSX™) z dwiema kamerami uwypukla szczegóły z wbudowanej kamery wizualnej na całych obrazach termowizyjnych w celu poprawy ostrości i perspektywy. 

Model FLIR TG267 jest wyposażony w wielopunktowy wskaźnik laserowy do wyraźnego wskazywania mierzonego obszaru oraz jasną latarkę LED do pracy w ciemnych, trudno dostępnych miejscach. Technologia Bluetooth Low Energy (BLE) umożliwia użytkownikom łatwe przesyłanie obrazów i danych na urządzenia mobilne w celu udostępniania i generowania raportów. Model TG267 przechowuje do 50 000 obrazów, które użytkownicy mogą odtwarzać na 2,4-calowym kolorowym wyświetlaczu, który jest bardziej wyrazisty i o 80% większy niż w poprzednich modelach. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu kamera działa przez 5 godzin ciągłego użytkowania. 

Będzie można ją kupić online i za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów FLIR w czwartym kwartale 2019 roku.

Więcej informacji o FLIR TG267 znajduje się na stronie www.FLIR.com/TG267.

 

Informacje o FLIR Systems, Inc.

Założona w 1978 r. firma FLIR Systems to czołowy dostawca technologii przemysłowych na świecie skupiający się na inteligentnych rozwiązaniach wykrywających dla sektora obronnego, przemysłowego i komercyjnego. Wizją FLIR Systems jest bycie „The World’s Sixth Sense” dzięki tworzeniu technologii, które pomagają specjalistom podejmować bardziej świadome decyzje pozwalające ratować życie ludzi oraz ich dorobek.  Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.flir.com i obserwuj @flir.

Kontakt dla mediów:

ABL Werbung, Mr. Frank Liebelt, Kellerskopfweg 13, 65931 Frankfurt, Germany Phone: +49 69 501717, Fax: +49 69 501767, Email: frankliebelt@ablwerbung.de


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij