WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0 - automatyka i robotyka magazynowa w praktyce, to spotkanie organizowane przez firmę MOVIDA, które odbędzie się w dniach 28-30 stycznia 2020 roku.

Tematem przewodnim będzie automatyzacja i robotyzacja w magazynie i centrum dystrybucyjnym – rozwiązania techniczne, wyzwania, planowanie inwestycji, analiza wdrożeń i opłacalności, a także trendy i innowacje w optymalizacji tych nowoczesnych rozwiązań i procesów.

Automatyzacja to przyszłość trudnych procesów logistycznych takich jak kompletacja, magazynowanie, obsługa jednostek ładunkowych. Inteligentny magazyn to wyzwanie, ale też nieuchronność w obecnych realiach rynkowych. Dla niektórych proces ten już trwa, dla innych to dopiero początek drogi. Mimo niekwestionowanych zalet automatyzacji, warto przewidzieć i rozważyć możliwe ryzyka i trudności.

Wdrożone z sukcesem bardzo nowoczesne rozwiązania automatyzacyjne pokazane zostaną na żywo podczas wizyty w Centrum Dystrybucyjnym Wola Krzysztoporska - Kaufland Polska Markety.

Więcej informacji na temat spotkania na stronie: www.movida.com.pl/node/1878


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij