Już w marcu w Legnicy odbędzie się PRODUCTION EXCELLENCE, spotkanie które zostanie poświęcone omówieniu najlepszych praktyk w zarządzaniu produkcją.

Będzie mowa nie tylko o sprawdzonych metodach i nowoczesnych narzędziach Przemysłu 4.0., ale również o pracowniku. W jaki sposób rozwój technologiczny i konieczność ciągłych zmian wpływa na rolę i motywację pracownika produkcji? Czy w okresie ciągłych zmian istnieją nowoczesne metody weryfikacji wydajności pracownika?

Wdrożone z sukcesem rozwiązania zostaną przedstawione na żywo podczas PRODUCTION SESSION w zakładzie SITECH Sp. z o.o. Jest to renomowana spółka należąca do koncernu Volkswagen. Firma została założona w 1998 roku w Polkowicach i zatrudnia blisko 2000 pracowników. Spółka specjalizuje się w produkcji metalowych stelaży siedzisk samochodowych do wybranych modeli samochodów takich marek jak: Volkswagen, Audi, Volkswagen Samochody Użytkowe, Skoda, Seat oraz Porsche. Do takich modeli jak VW Crafter oraz VW Amarok produkuje kompletne siedzenia.

SITECH Sp. z o.o. tworzą trzy zakłady produkcyjne – w Polkowicach, Głogowie oraz we Wrześni, a także Biura Badań i Rozwoju w Polkowicach i we Wrocławiu. Firma prowadzi działalność na terenie Polski, a jej produkty trafiają na rynek globalny, m.in. do Czech, Hiszpanii, Argentyny, Niemiec, Rosji, RPA, Chin, Słowacji, Węgier.

W zarządzaniu wspierają ją certyfikowane systemy zarządzania, takie jak ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, BS OHSAS 18001, ISO 50001, IQ NET, AEO, a posiadane przez nią prestiżowe nagrody i wyróżnienia potwierdzają dbałość o procesy, które gwarantują wysoką jakość produktów SITECH. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w następujących procesach produkcyjnych: tłoczenie, spawanie, lakierowanie, montaż oraz tapicerowanie. Na terenie zakładu w Polkowicach znajduje się Centrum szkoleniowe, w skład którego wchodzi Centrum Lean oraz Centrum treningu i ergonomii.

Głęboko merytoryczne zwiedzanie zakładu pozwoli przyjrzeć się procesowi produkcji w doskonale zarządzanym zakładzie produkcyjnym.

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij