FLIR MR277 łączy wbudowaną kamerę termowizyjną z higrometrem do pomiaru wilgotności i technologią FLIR Multi-Spectral Dynamic Imaging, aby pomóc użytkownikom w szybkim rozwiązywaniu problemów związanych z wilgocią.

Firma FLIR Systems, Inc. zapowiedziała system kontroli budynków FLIR MR277, pierwszy wilgotnościomierz FLIR Systems z technologiami Infrared Guided Measurement (IGM) i Multi-Spectral Dynamic Imaging (MSX®). Ten wszechstronny termowizyjny wilgotnościomierz z higrometrem zapewnia użytkownikom pełny obraz problematycznych obszarów, wzbogacając zdjęcia termowizyjne IGM o szczegóły ze światła widzialnego, dzięki czemu można szybko znaleźć wilgoć, przecieki powietrza i luki w izolacji.

Zaprojektowany dla profesjonalistów zajmujących się renowacją, odrestaurowywaniem i zarządzaniem budynkami ulepszony system FLIR MR277 ma funkcje niezbędne do identyfikowania, diagnozowania, usuwania i dokumentowania problemów z wilgocią i elewacją budynku. Czujnik termowizyjny FLIR Lepton® wspomaga układ IGM, wizualnie prowadząc użytkowników prosto do źródła problemów związanych z budynkiem. Po zlokalizowaniu problemu wbudowany czujnik bezbolcowy umożliwia szybkie, nieinwazyjne wykrywanie wilgoci. Inspektorzy mogą następnie usprawnić prace nad diagnozą i dokumentacją, korzystając z wbudowanego interfejsu Bluetooth®, aby połączyć się przez METERLiNK® z urządzeniami mobilnymi z aplikacją FLIR Tools®. Pozwala to użytkownikom na natychmiastowe przesyłanie pomiarów i zdjęć z miejsca pracy w celu łatwego opracowania pełnych raportów i udostępnienia ich klientom.

System MR277 jest wyposażony w dynamiczny ekran, o 50 procent większy niż w poprzednich modelach wilgotnościomierzy FLIR, co ułatwia wizualną identyfikację obszarów sprawiających problemy i pozwala użytkownikom na jednoczesne wyświetlanie wielu parametrów, w tym poziomu wilgotności, punktu rosy i ciśnienia pary. Zastosowany w FLIR MSX system podwójnej kamery dodaje do pełnych obrazów termowizyjnych detale w paśmie widzialnym, takie jak krawędzie, pismo i wzory. Model MR277 może wyświetlać i nagrywać obrazy MSX, termowizyjne i widzialne, a jego pamięć wewnętrzna mieści nawet do 15 000 obrazów.

Oprócz wbudowanego czujnika bezbolcowego model MR277 jest wyposażony w wymienną sondę bolcową MR02, co umożliwia użytkownikom weryfikację obecności wilgoci i wykonywanie dokładnych pomiarów sondą bolcową za pomocą jednego narzędzia. Dołączony jest również wilgotnościomierz MR13; ten czujnik wilgotności i temperatury mierzy wilgotność względną i jest wymienialny w miejscu użytkowania, co minimalizuje czas przestoju i ułatwia utrzymanie specjalistów na miejscu w celu szybkiego wykonania zadania.

Wilgotnościomierz FLIR MR277 z wymienną końcówką z sondą bolcową MR02 i wymienialnym w terenie higrometrem MR13 do pomiaru wilgotności jest obecnie dostępny w sprzedaży na całym świecie za €1299 u autoryzowanych dystrybutorów FLIR i w sklepie internetowym FLIR. Aby dowiedzieć się więcej na temat systemu FLIR MR277, odwiedź stronę www.flir.com/mr277. 

Informacje o FLIR Systems, Inc.

Założona w 1978 r. firma FLIR Systems to czołowy dostawca technologii przemysłowych na świecie skupiający się na inteligentnych rozwiązaniach wykrywających dla sektora obronnego, przemysłowego i komercyjnego. Wizją FLIR Systems jest bycie „The World’s Sixth Sense” dzięki tworzeniu technologii, które pomagają specjalistom podejmować bardziej świadome decyzje pozwalające ratować życie ludzi oraz ich dorobek. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.flir.com i obserwuj @flir.

Kontakt dla mediów:

ABL Werbung, Mr. Frank Liebelt, Kellerskopfweg 13, 65931 Frankfurt, Germany Phone: +49 69 501717, Fax: +49 69 501767, Email: frankliebelt@ablwerbung.de


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij