Obecna sytuacja to idealny czas na podnoszenie kompetencji, dlatego Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems działa dwutorowo.

Oprócz standardowych szkoleń on-line organizuje również bezpłatne webinary w formie warsztatów z trenerami, obejmujące m.in. tematy obrabiarek CNC, robotów przemysłowych czy oprogramowania CAD/CAM.

Każde spotkanie to maksimum praktycznej wiedzy. Eksperci EMT-Systems w ciągu krótkiego czasu (1-2 godz.) przedstawiają wszystkie najważniejsze informacje dotyczące danego tematu i dzielą się swoim doświadczeniem. Po zakończonym webinarze każdy uczestnik otrzymuje na maila imienne zaświadczenie potwierdzające udział w wydarzeniu.

Pełna lista webinarów i warsztatów on-line EMT-Systems:

 

 

Organizator:

EMT-Systems Sp. z o.o.

info@emt-systems.pl

32 4111 000

https://emt-systems.pl/

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij