Proces czyszczenia maszyn i urządzeń, jak i kompletnych instalacji to rutynowy proces we wszystkich gałęziach przemysłu.

Dlatego firma Tubes International oferuje swoim Klientom akcję promocyjną „Myj nie tylko ręce” skoncentrowaną na kompleksowych rozwiązaniach w zakresie czyszczenia i zmywania – zarówno niskociśnieniowego, jak i wysokociśnieniowego. Dzięki uniwersalnym komponentom Klient może wymienić tylko element instalacji, a szeroka oferta pozwala również na stworzenie jej od podstaw.

Mycie niskociśnieniowe

Czyszczenie niskociśnieniowe to czynność towarzysząca procesom produkcji w wielu gałęziach przemysłu, jednakże najczęściej wykorzystywana jest w przemyśle spożywczym, w którym zachowanie najwyższych standardów czystości jest szczególnie istotne. W tym segmencie Tubes International oferuje Klientom pistolety ciśnieniowe do wody przystosowane do przesyłu wody zimnej i gorącej (nie mogą być stosowane do pary wodnej). Dostępne modele wykonane są z mosiądzu, stali nierdzewnej i wysokowytrzymałego tworzywa wymodelowanego tak, by zapewnić operatorowi ergonomiczny uchwyt. Oferuje również prądownice, czyli dysze nastawne z regulowanym przepływem, przeznaczone do spryskiwania i zmywania.  Niezbędnym elementem instalacji mycia niskociśnieniowego są węże, które firma oferuje w wielu wariantach dedykowanych takim przemysłom jak spożywczy (zgodność z normami 1935/2004 CE oraz 2007/19/CE). Gotowe instalacje mogą być wzbogacone o bębny i zwijarki.

Mycie wysokociśnieniowe

Zastosowania mycia wysokociśnieniowego to m.in. czyszczenie pojazdów, hal produkcyjnych w wielu gałęziach przemysłu. Firma oferuje zarówno węże, jak i kompletne przewody gotowe do pracy w zakresie temperatur od -40°C do +160°C oraz z ciśnieniem roboczym sięgającym 500 bar. Pistolety do myjek ciśnieniowych dostępne są w wersjach uniwersalnych oraz specjalnych, takich jak niezamarzające czy z wbudowaną lancą. W ofercie znajdują się także akcesoria, takie jak lance (pojedyncze/podwójne), dysze, głowice, adaptory, szybkozłącza. Klientom poszukującym mobilnych, kompletnych rozwiązań Tubes International proponuje przemysłowe myjki wysokociśnieniowe oraz bębny i zwijarki pozwalające na oszczędzenie miejsca i zwiększenie bezpieczeństwa operatora i innych pracowników.

Inne rozwiązania w zakresie czyszczenia i zmywania

Ponadto w ofercie firmy znajduje się szereg innych rozwiązań, które wykorzystywane są w celu zachowania czystości w zakładach przemysłowych. Są to m.in. węże silikonowe z certyfikatami, urządzenia do piany wyposażone w węże i pistolety do spryskiwania detergentami. Dla branży farmaceutycznej oraz biotechnologicznej Tubes International oferuje strefę CLEANROOM, która opiera się na szczegółowej kontroli czystości i parametrów węży, ich cięciu oraz zabezpieczaniu systemem szczelnego pakowania.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty klikając w przycisk „Dowiedz się więcej”.

Produkty z kategorii „Czyszczenie i Zmywanie” w akcji:

https://www.youtube.com/watch?v=51Dqh_eJVzE

https://www.youtube.com/watch?v=rmgDP483KsM

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij