Spotkanie online „Bezpieczeństwo na pierwszej linii frontu - zakład produkcyjny i centrum logistyczne w dobie pandemii” odbędzie się 29-30 czerwca.

W ostatnich miesiącach wielu pracodawców na całym świecie stanęło przed wieloma wyzwaniami. Jednym z kluczowych było zapewnienie odpowiedniej ochrony pracowników przed ryzykiem zakażenia wirusem COVID-19, przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości dalszego funkcjonowania w jak najszerszym zakresie. Bezpieczeństwo pracowników stało się jeszcze ważniejsze niż dotychczas i wiele działań koncentruje się właśnie na nim.

Jak prawidłowo zidentyfikować źródła zagrożenia?

Jak odpowiednio wykonać ocenę ryzyka?

Jakie procedury w zakresie działań operacyjnych i profilaktycznych wdrożyć?

Jak planować działania na przyszłość, w tym zmiany istniejących procedur i procesów?

Na powyższe pytania oraz wiele innych odpowiedzą eksperci podczas wydarzenia online „BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZEJ LINII FRONTU”. Podzielą się doświadczeniami związanymi z wdrażaniem nowych procedur bezpieczeństwa w swoich zakładach.

W ramach spotkania uczestnicy wezmą udział w wirtualnej wizycie w Centrum Logistycznym Amazon w Pawlikowicach pod Łodzią. Przedstawiciele CD omówią wdrożone standardy i zaawansowane narzędzia zapewnienia bezpieczeństwa w obiekcie, w którym zatrudnionych jest około 1000 pracowników.

Zapraszamy 29 i 30 czerwca!

Więcej informacji na stronie: https://movida.com.pl/node/1969


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij