Szeroka oferta Tubes International to nie tylko najwyższej jakości produkty, ale i usługi dopasowane do potrzeb Klientów. Jedną z nich jest produkcja przewodów przemysłowych realizowana przez wykwalifikowanych specjalistów.

Dopasowani do każdej gałęzi przemysłu

Ponad 25 lat działalności na rynku polskim oraz zagranicznym oznacza, że jesteśmy w stanie przygotować rozwiązanie dla Klientów z każdej branży, o czym świadczą wykonane przez nas projekty. Umożliwia nam to również szeroki asortyment, wśród którego znajdują się produkty zaprojektowane specjalnie z myślą o różnych gałęziach przemysłu, takich jak spożywczy, petrochemiczny, farmaceutyczny, lotniczy, czy morski.

Indywidualny dobór właściwych węży i złączy

Bezpieczna, bezawaryjna i efektywna praca całej instalacji wymaga doboru rozwiązań, które najlepiej odpowiadają jej specyfikacji. Na bazie informacji dotyczących warunków pracy węża oraz dodatkowych wymogach, takich jak specjalna certyfikacja czy zgodność z normami, nasi specjaliści dobierają najlepsze węże i złącza. Inne dane, z których korzystamy w doborze produktów do produkcji przewodów to chociażby medium, średnica wewnętrzna, maksymalne ciśnienie robocze, temperatura (wewnętrzna i zewnętrzna).

Montaż końcówek za pomocą sprawdzonych metod

     Zakuwanie zewnętrzne (zobacz film instruktażowy)

     Montaż za pomocą tulei blaszkowych

     Taśmowy system zaciskowy Band-It (zobacz film instruktażowy)

     Montaż obejm do pary

     Montaż obejm żeliwnych

     Montaż za pomocą opasek i obejm (zobacz film instruktażowy)

     Montaż za pomocą opasek mostkowych (zobacz film instruktażowy)

     Montaż końcówek samozaciskowych (zobacz film instruktażowy)

Budowa przykładowego przewodu

Schemat (rys. 2) przedstawia przewód Corroflon DN50 z końcówkami typu DIN 11851 ze stali nierdzewnej AISI 316. Jest to przewód wykorzystywany przez liderów w branżach przemysłu spożywczego, kosmetycznego i chemicznego.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij